Eļļa virtuves dēlīšiem 3099

42.90

Osmo eļļa virtuves dēlīšiem ir ideāli piemērota koka virtuves dēlīšu virsmu aizsardzībai.

Balstīta uz dabīgo augu eļļu un vasku bāzes (saulespuķu eļļa, sojas eļļa, saflora eļļa, karnauba vasks un kandelilla vasks) parafīns, bez svina saturošiem sikatīviem (žāvēšanas piedevām) un ūdeni atgrūdošas piedevas. Dearomatizēts vaitspirts (nesatur benzolu). Produkta GOS klasifikācija saskaņā ar ES regulu (2004/42/ EK): ārpus darbības jomas. Sīkāka sastāvdaļu deklarācija pieejama pēc pieprasījuma.

VIRSMAS SAGATAVOŠANA:

Koka virsmai ir jābūt tīrai, sausai un nesasalušai (mitruma saturs maks. 18%). Osmo eļļa virtuves dēlīšiem ir gatava lietošanai, neatšķaidīt. Pirms lietošanas kārtīgi samaisīt. Rūpīgi notīrīt vecus mikroporainus krāsojumus. Vecas krāsas un lakas ir pilnībā jānoņem. Vispārīgs nosacījums ir putekļu maskas valkāšana slīpēšanas laikā. Nelielām plaisām, lielākiem salaidumiem vai caurumiem kokā izmantot Osmo Holzpaste.

Slīpējiet koka virsmas uzmanīgi. Sāciet ar raupju smilšpapīru – noslēdzošā slīpēšana P150-240 (atkarībā no koksnes sugām). Pirms virsmas eļļošanas, notīriet slīpēšanas putekļus ar slotu vai putekļsūcēju. Gatavo virsmu ietekmē vairāki faktori, tostarp koksnes stāvoklis. Tāpēc vienmēr ir jāveic izmēģinājuma uzklāšana, it sevišķi uz nezināmām virsmām.

UZKLĀŠANAS METODES:

Pirmo kārtu uzklāj koka šķiedru virzienā plānā kārtā ar Osmo mikrošķiedras rullīti, otu vai eļļas apdares aplikatoru. Žūšanas laiks apmēram 8-10 stundas. Žūšanas laikā nodrošināt labu ventilāciju. Uzklāt otro kārtu ar Osmo eļļas apdares aplikatoru vai neplūksnājošu drānu. Atjaunošani parasti pietiek ar vienu kārtu. Uzklāt to uz tīras un sausas virsmas ar Osmo eļļas apdares aplikatoru vai neplūksnājošu drānu.

PATĒRIŅŠ:

1 litrs nosedz apm. 24 m² ar vienu kārtu. Produkta patēriņš ir ļoti atkarīgs no koksnes īpašībām. Visa informācija attiecas uz gludām un ēvelētām/zāģētām virsmām. Citas virsmas var novest patēriņa izmaiņām.

PIEZĪME:

Osmo eļļa virtuves dēlīšiem uzlabo koka toni (ilgstošs mitruma efekts). Pārāk bagātīga produkta uzklāšana un nepietiekama ventilācija, paildzina žūšanas laiku. Virsma, kas apstrādāta ar Osmo eļļu virtuves dēlīšiem tīrāmas ar mitru drānu, pēc tam noslaucīt ar sausu.