Hartwachs-Öl Farbig

20.00185.53

Caurspīdīgs, pusmatēts koka apdares materiāls, kas unikālā veidā apvieno dabīgo eļļu un vasku priekšrocības vienā produktā.. Osmo cietā vaska eļļa Hartwachs-Öl ir netūrumus nepiesaistoša, nedilstoša. Salīdzinājumā ar parastajiem apdares materiāliem, augu sastāvdaļu izmantošana veido daudz vienmērīgāki tonētu un harmoniskāku izskatu. Vienkārša uzklāšana – bez grunts vai starpslīpēšanas – tas taupa laiku un naudu.

Piemērota kokam; mikroporainā virsma ļauj koksnei elpot un samazina piebriešanu un sarukšanu. Izturīgs pret vīna, alus, kolas, kafijas, tējas, augļu sulas, piena un ūdens iedarbību saskaņā ar DIN 68861-1C – neveido ūdens pleķus. Kad nožuvis, apdares materiāls ir drošs cilvēkiem, dzīvniekiem un augiem. Tas ir piemērots bērnu rotaļlietām atbilstoši EN 71.3 (Eiropas standarts) un ir izturīgs pret siekalām un sviedriem saskaņā DIN 53160 (Vācijas industriālais standarts).

PRIEKŠROCĪBAS

 • Aizsargā un nokrāso
 • Harmonisks izskats
 • Koka šķiedra paliek redzama
 • Piemērota bērnu rotaļlietām

APSTRĀDE

Gatava virsma 2 dienās, 2 kārtas (1.kārta Hartwachs-Öl Farbig, 2.kārta Hartwachs-Öl bezkrāsaina)

 1. Pirmā kārta uz neapstrādāta slīpēta koka apm. 30 ml/m².
 2. Kļūdas slapjā pārklājumā var labot 30 minūšu laikā pēc pirmās uzklāšanas.
 3. Žūšanas laiks apm. 24 stundas (normāli klimatiskie apstākļi, 23 °C/50 % rel. mitrums). Zemākas temperatūras un/vai augstāks mitrums var pagarināt žūšanas laiku. Nodrošināt labu ventilāciju. Ja ir vēlēšanās, starp kārtām virsmu var nopulēt ar smalkgraudainu smilšpapīru (P400) vai ar Scotch spilventiņu.
 4. Otrā kārta apm. 35 ml/m² ar Hartwachs-Öl bezkrāsaina.
 5. Žūšanas laiks apm. 8 – 10 stundas; skatīt 3. punktu.
 • Caurspīdīgs: Ar Osmo mikrošķiedras rullīti vai dabīgo saru otu uzklāt koka šķiedru virzienā un rūpīgi izsmērēt. Ļaut nožūt, nodrošinot labu ventilāciju. Ja ir nepieciešama stiprāka toņa intensitāte, procesu atkārtot (maksimums 2 kārtas)
 • Nedaudz tonēts beices efekts: 20 minūšu laika pēc uzklāšanas noslaucīt ar drānu vai balto pulēšanas disku. Ļaut nožūt, nodrošinot labu ventilāciju.
 • Intensīvi tonēts: Šim noklūkam iesakām Osmo Decorwachs.

ŽŪŠANAS LAIKS

Apm. 24 stundas (normāli klimatiskie apstākļi, 23 °C/ 50 % rel. mitrums). Zemākas temperatūras un/ vai augstāks gaisa mitrums var paildzināt žūšanas laiku. Žūšanas laikā nodrošināt labu ventilāciju. Pēc 2-3 nedēļām, virsma ir pilnībā sacietējusi.

PATĒRIŅŠ

1 litrs nosedz apm. 30 m² ar vienu kārtu.

Produkta patēriņš ir ļoti atkarīgs no koksnes īpašībām. Visa informācija attiecas uz gludām un ēvelētām/zāģētām virsmām. Citas virsmas var novest pie mazākas segtspējas.

SASTĀVDAĻAS

Uz dabīgo augu eļļu un vasku bāzes (saulespuķu eļļa, sojas eļļa, saflora eļļa, karnauba vasks un kandelilla vasks) parafīns, dzelzs oksīds un organiskie pigmenti, titāna dioksīds balts pigments, sikatīvi (žūšanas piedevas) un ūdeni atgrūdošas piedevas. Dearomatizēts vaitspirts (nesatur benzolu). Produkts atbilst ES regulai (2004/42/EK) saskaņā ar GOS saturu maks. 500 g/l (Cat. A/i (2010)).

Sīkāks sastāvdaļu izklāsts pieejams pēc pieprasījuma.

 

Pēc pieprasījuma pieejami 10L un 25L iepakojumi. (atkarībā no produkta)