Hartwachs-Öl Effect Raw (3044)

15.00140.02

Caurspīdīga, matēta koka apdare, kas unikāli apvieno vasku un dabīgo eļļu īpašības un priekšrocības vienā produktā. Osmo Hartwachs-Öl Effect Raw eļļa ir izturīga pret netīrumiem un skrāpējumiem, ūdens atgrūdoša un rada virsmu, kurai ir patīkami pieskarties. Salīdzinājumā ar parastajiem apdares materiāliem, augu sastāvdaļu izmantošana veido daudz vienmērīgāki tonētu un harmoniskāku izskatu.

Osmo Hartwachs-Öl Effect Raw produkts ir piemērots viegli krāsojamas koksnes virsmas apdarei un aizsardzībai iekštelpās, piemēram, grīdas segumiem un mēbelēm.

SASTĀVDAĻAS

Uz dabīgo augu eļļu un vasku bāzes (saulespuķu, sojas un dadžu eļļas, karnaubas vasks un kandelila vasks), parafīns, titāna dioksīda baltais pigments, sikatīvs (žūšanas piedevas) un ūdens atgrūdošas piedevas. Dearomatizēts vaitspirts (nesatur benzolu). Produkts ES noteiktā robežvērtība (cat. A/i): 500 g/l GOS (2010). Produkts satur max.500 g/l GOS. Detalizēta sastāvdaļu informācija pieejama pēc pieprasījuma.

PRIEKŠROCĪBAS:

 • Gaišs koks saglabā gaišo toni ilgu laiku
 • Gandrīz neredzama aizsardzība, nav “ilgstoša slapja efekta”
 • Augsta noturība pret siekalām un sviedriem, piemērota bērnu rotaļlietām.
 • Augsta noturība pret kafijas, vīna un kolas traipiem
 • Piemērota kokam un mikroporaina
 • Modernizē interjera dizainu

APSTRĀDE

Gatava virsma 2 – 3 dienās, 2 – 3 kārtas (1. kārta Hartwachs-Öl Effekt Raw, 2. kārta Hartwachs-Öl Original)

 1. Pirmā kārta uz neapstrādāta, slīpēta koka apm. 30 ml/m². Kļūdas slapjā pārklājumā var labot 30 minūšu laikā pēc pirmās uzklāšanas.
 2. Žūšanas laiks apm. 24 stundas (normāli klimatiskie apstākļi, 23 °C/ 50 % rel. mitrums). Zemāka temperatūra un/vai augstāks mitrums var paildzināt žūšanas laiku. Nodrošināt labu ventilāciju.
 3. Ja nepieciešams, tad starp kārtām virsmu iespējams nopulēt ar smalkgraudainu smilšpapīru (P400) vai ar Scotch spilventiņu.
 4. Otrā kārta apm. 35 ml/m², lietojot Hartwachs-Öl Original.
 5. Žūšanas laiks apm. 8 – 10 stundas, skatīt 2. punktu.

PĀRKLĀJUMS

1 litrs pārklāj apm. 30 m² (viena pārklājuma kārta).

Pārklājums ir būtiski atkarīgs no koksnes īpašībām. Visa informācija attiecas uz gludām un ēvelētām/zāģētām virsmām. Cita veida virsmas var radīt atšķirības pārklājumā.

UZGLABĀŠANA

Līdz 5 gadiem un ilgāk, ja tvertni glabā sausā vietā un cieši aizvērtu. Ja sabiezējusi sala ietekmē, pirms lietošanas turēt 24-36 stundas istabas temperatūrā.