Tanīnu noņēmējs

24.20 18.15

Nav pieejams

Nav pieejams

Ziemas periodā produkta piegāde nav iespējama.

Par iegādes iespējām lūdzu sazināties ar mums.

 

Specializēts tīrīšanas līdzeklis melno tanīna traipu un plankumu noņemšanai uz neapstrādātām vai eļļotām koka virsmām iekštelpās.

Ieteicamais pielietojums:
Osmo Tanīna plankumu noņemšanas līdzeklis ir īpaši ieteicams koka grīdām (piem., parketam), darba virsmām vai dārza terasēm un ozola mēbelēm.

 

Virsmas sagatavošana:
Notīriet no virsmas gružus un netīrumus. Tanīna noņemšanas līdzeklis ir gatavs lietošanai. Pirms uzklāšanas pārbaudiet Osmo Tanīna noņemšanas līdzekli uz pamatnes. (Nepieciešams izmēģinājums!)

 

Pielietošanas metodes:
Vienmērīgi izsmidziniet Osmo Tanīna noņemšanas līdzekli uz virsmas, līdz tā ir pilnībā pārklāta. Ļaujiet produktam iedarboties 30-45 minūtes un noslaukiet ar neplūksnājošu kokvilnas drāniņu. Ja nepieciešams, atkārtojiet procesu un pēc tam noslaukiet ar tīru ūdeni. Pēc žāvēšanas uz apstrādātās vietas uzklājiet piemērotu apkopes eļļu, lai koksne atkal būtu aizsargāta.

 

Žūšanas laiks:
Pirms jauna pārklājuma uzklāšanas ļaujiet koksnei kārtīgi nožūt (apm. 24 48 stundas). Pie zemākas temperatūras un/vai augstāka mitruma žūšanas laiks ir ievērojami ilgāks.

 

Pārklājums:
1 L noklāj apm. 10 m² (atkarībā no traipu intensitātes) ar vienu lietošanas reizi. Produkta pārklājums lielā mērā ir atkarīgs no koksnes stāvokļa. Visa informācija attiecas uz gludām un ēvelētām/grieztām virsmām. Neapstrādātas virsmas var samazināt pārklājumu.

 

Sastāvdaļas:
Osmo Tanīna noņemšanas līdzeklis satur bioloģiski
noārdāmu skābeņskābi.

 

Uzmanību:
Sargāt no bērniem. Satur maisījumu no: 5-hlor-2-metil-2H-izotiazol-3-ona (CMIT) un 2-metil-2Hizotiazol-3-ona (MIT) (3:1). Var izraisīt alerģisku reakciju. Nepieļaut nokļūšanu acīs, uz ādas vai apģērba. Ja nepieciešama medicīniska konsultācija, paņemiet pie rokas iepakojumu vai etiķeti. Drošības datu lapa pieejama pēc pieprasījuma.