• lv
  • lt
  • et

Floor-Xcenter – pulēšanas mašīna

Osmo FloorXcenter pulēšanas mašīna ir ļoti vienkārši un viegli lietojama, galvenokārt paredzēta izmantošanai mājas apstākļos. Floorxcenter ir ērts mazgāšanas līdzekļa dozators, kas osmo-floor-x-center4lietotājam ļauj uz grīdas uzklāt optimālo mazgāšanas līdzekļa Wisch-Fix daudzumu, jo koka grīdas nedrīkst mazgāt, lietojot pārāk daudz mazgāšanas līdzekļa.  Ar pulēšanas mašīnu Floorxcenter var izdarīt daudz vairāk nekā tikai izmazgāt grīdu.  Mašīnas komplektā ir papildu pulētāji, kas ir domāti dažādiem darba paņēmieniem.

 

 

Baltais pulēšanas filcs – izmantot tīrīšanas darbos kopā ar mazgāšanas līdzekli Wisch-Fix. Šādā veidā varēsit iztīrīt grīdas virsējās porās sakrājušos netīrumus.FloorXPadweiß

 

 

 

Mikrošķiedru pulēšanas spilventiņš – tiek lietots līdzīgi mopam. Saslapinot pulēšanas spilventiņu ar ūdeni vai mazgāšanas līdzekli Wisch-Fix, varēsit viegli no grīdas notīrīt netīrumus.FloorXMikrofaserpad
FloorXcenter mašīnas lietošana un funkcijas: tīrīšana vai mazgāšana (izmantojiet balto pulēšanas spilventiņu), grīdu eļļošana (izmantojiet mikrošķiedru spilventiņu).
Tāpat FloorXcenter ir piemērots jaunu grīdu tonēšanai ar OSMO eļļu vaskiem (3101–3168) un Polyx eļļas vasku Original (3011, 3032, 3062, 3065) gala kārtas uzklāšanai.

 
Osmo FloorXcenter pulēšanas mašīnai ir viens disks, kas iztīra pat vismazākās netīrumu daļiņas no koka porām, izmantojot balto, sarkano vai mikrošķiedru pulēšanas spilventiņu. Atšķirībā no citām analogām mašīnām ar vienu pulēšanas disku FloorXcener darbojas pēc ekscentriskā rotēšanas principa, kas nodrošina efektīvu grīdas tīrīšanu.
 
Tehniskie dati: AC Motors: 230 V; 50 Hz; normāla jauda: 290 W; pulēšanas diska diametrs: 300 mm; kabeļa garums: 7,5 m