• lv
  • lt
  • et

Tonējošs eļļas vasks, caurspīdīgs

Apraksts
Osmo caurspīdīgs tonējošs eļļas vasks ir caurspīdīgs apdares materiāls kokam, lietošanai iekštelpās. Ar vienu kārtu kokam var piešķirt skaistu matēta satīna virsmu un caurspīdīgu toni. Virsma kļūst stipra un izturīga, atgrūž ūdeni un netīrumus. Virsma kļūst izturīga pret vīna, alus, kokakolas, kafijas, tējas, sulas, piena un citu šķidrumu traipiem. 

3118Apstrādātā virsma neplaisā, nelobās un nelūp. Ar to var apstrādāt arī virsmas, kas atrodas ļoti mitrās telpās. Izstrādājuma pamatā ir dabiskas eļļas un vaski. Dabiskās eļļas un vaski iesūcas dziļi koksnē, uzturot to elastīgu un veselu, neļaujot tai izžūt un kļūt trauslai. Koks var elpot, mitrums – iztvaikot.

Veselība un vide
Osmo caurspīdīgais tonējošais eļļas vasks nesatur biocīdus un konservantus. Nožuvis gala rezultāts atbilst sertifikātam DIN 53160 (izturīgs pret sviedriem un siekalām) un EURO-NORM EN 71 (piemērots bērnu rotaļlietām), kā arī ir nekaitīgs cilvēkiem, augiem un dzīvniekiem.
OSMO COLOR pamatprincips ir ražot un piedāvāt izstrādājumus, kuri ir droši un videi draudzīgi arī to ražošanas laikā. Izstrādājumi un ar tiem iegūtais gala rezultāts atbilst DIN EN ISO 9001 (kvalitātes vadības) un DIN EN ISO 14001 (vides vadības) sertifikātam.

Lietošana
Visas iekštelpu koka virsmas: paneļi, griesti, karnīzes, sijas, mēbeles, durvis, darba virsmas, rotaļlietas utt. Tonējot koka grīdas, tās papildus jāeļļo ar Osmo Polyx eļļas vasku.

 Krāsu toņi

3101-3136

3137-3168

Osmo caurspīdīgais tonējošais eļļas vasks ir pieejams 15 dažādos krāsu toņos. Gala rezultātu ietekmē paša koka dabiskais tonis. Labākam rezultātam ieteicams uz neliela izmēģinājuma gabaliņa izveidot toņa paraugu. Visus toņus iespējams savstarpēji maisīt. Toņu maisīšanā iesakām izmantot lielāku trauku, lai tonis būtu viendabīgs.

Osmo õli   Informācija par produktiem