• lv
  • lt
  • et

Koksnes impregnētājs WR

Apraksts
Bezkrāsains, atgrūž ūdeni, impregnēšana pirms puves, zilēšanas un kukaiņu rašanās. Osmo koksnes impregnēšanas līdzeklis WR ir bezkrāsains koksnes impregnēšanas līdzeklis gan iekšējām, gan ārējām virsmām.

WR-25 LKoksnes aizsarglīdzeklis WR vienkārši un viegli iesūcas koksnē, atgrūž ūdeni, mazina koksnes nodilšanu un uzbriešanu. Izstrādājuma uzklāšanas laikā tam ir atturīgs aromāts, pēc nožūšanas tas ir pilnīgi bez aromāta. Satur aktīvās vielas pret zilēšanu, pūšanu un kukaiņiem un atbilst Eiropas Savienības normām (EN 46, EN 113 [RAL] un EN 152).

OSMO COLOR pamatprincips ir ražot un piedāvāt izstrādājumus, kuri ir droši un videi draudzīgi arī to ražošanas laikā. Izstrādājumi un ar tiem iegūtais gala rezultāts atbilst DIN EN ISO 9001 (kvalitātes vadības) un DIN EN ISO 14001 (vides vadības) sertifikātam.

Lietošana
Aizsargājošs līdzeklis visām koka virsmām.
Krāsa : bezkrāsains
Nepieciešamo kārtu skaits: 1
Segtspēja: 160–200 ml/m²
Iepakojumu izmēri: 0,75L; 2,5L; 25L

Priekšdarbi
Koka virsmai jābūt tīrai, sausai (maksimālais mitruma saturs 20%), attīrītai no vecajām lakām un krāsām. Neuzklāt uz sasalušas virsmas!

Savienojamība
Var lietot zem vaskiem, beicēm, krāsām un lakām. Var lietot kopā ar visām vispārzināmajām līmēm un špaktelēm (izņemot tās, kuru sastāvā ir silikons).
kaefer puidukahjurid

Korozija
Izmantot galvanizētas neoksidējošas naglas un stiprinājumus.

Uzklāšana
Osmo koksnes impregnēšanas līdzeklis WR ir gatavs lietošanai. Neatšķaidīt! Rūpīgi samaisiet. Uzklājiet ar otu vai izsmidziniet. Darbarīkus notīriet ar lakbenzīnu. Nožūšanas laiks ir aptuveni 12 stundas.

Tālākā koksnes apstrāde
Osmo koksnes impregnēšanas līdzeklis WR nav galīgajai apdarei paredzēts izstrādājums! Lai nodrošinātu ilgstošu koksnes aizsardzību, virsma jāapstrādā ar iekštelpu galīgajai apdarei paredzētu Osmo izstrādājumu.

Uzglabāšana
Izstrādājumu var uzglabāt 5 gadus vai ilgāk, ja kārba ir kārtīgi un cieši noslēgta. Turēt sausā vietā.
Sasalšanas temperatūra: –20°C.

Sastāvdaļas
1,20% propikonazols
0,005% fenoksilkarbs
Bāze: linsēklu eļļa, ūdeni atgrūdošas palīgvielas
Šķīdinātāji: lakbenzīns bez aromāta (nesatur benzolu)

Tehniskā informācija
Īpatnējais svars (blīvums): 0,81 cm³ 20°C temperatūrā.
Viskozitāte: šķidrs
Aromāts: atturīgs, nožuvis – bez aromāta

 

Osmo õli  Informācija par produktiem