• lv
  • lt
  • et

Tonējošs eļļas vasks, necaurspīdīgs

Apraksts
Osmo necaurspīdīgs eļļas vasks ir necaurspīdīgs apdares materiāls kokam, lietošanai iekštelpās. Ar divām kārtām kokam var piešķirt izturīgu virsmu un dzidru toni. Virsma kļūst stipra un izturīga, atgrūž ūdeni un netīrumus. Virsma kļūst izturīga pret vīna, alus, kokakolas, kafijas, tējas, sulas, piena un citu šķidrumu  traipiem. Osmo eļļas vaska pamatā ir dabiskas eļļas un vaski. Apstrādātā virsma neplaisā, nelobās un nelūp. Ar to var ideāli apstrādāt mēbeles, rotaļlietas, kā arī grīdas (uzklājot ar otu). Dabiskās eļļas un vaski iesūcas dziļi koksnē, uzturot to elastīgu un veselu, neļaujot tai izžūt un kļūt trauslai. Koks var elpot, mitrums – iztvaikot.3181

Veselība un vide
Osmo necaurspīdīgais eļļas vasks nesatur biocīdus un konservantus. Nožuvis gala rezultāts atbilst
sertifikātam DIN 53160 (izturīgs pret sviedriem un siekalām) un EURO-NORM EN 71 (piemērots bērnu rotaļlietām), kā arī ir nekaitīgs cilvēkiem, augiem un dzīvniekiem.
OSMO COLOR pamatprincips ir ražot un piedāvāt izstrādājumus, kuri ir droši un videi draudzīgi arī to ražošanas laikā. Izstrādājumi un ar tiem iegūtais gala rezultāts atbilst DIN EN ISO 9001 (kvalitātes vadības) un DIN EN ISO 14001 (vides vadības) sertifikātam.

Lietošana
Visas iekštelpu koka virsmas: paneļi, griesti, karnīzes, sijas, mēbeles, durvis, darba virsmas, rotaļlietas utt. Tonējot koka grīdas, tās papildus jāeļļo ar Osmo Polyx eļļas vasku. 

 

Krāsu toņi

3104-3169

3172-3188

 

Osmo necaurspīdīgais eļļas vasks ir pieejams 10 dažādos krāsu toņos. Dažādu partiju izstrādājumus ieteicams samaisīt vienā lielā traukā, lai krāsu tonis būtu viendabīgs. Visus toņus iespējams savstarpēji maisīt.

 

 

Osmo õli  Informācija par produktiem