• lv
  • lt
  • et

TopOil eļļas vasks darba virsmām

Apraksts
TopOil
(3058,3061,3068,3028)  3068 TOPOIL– eļļas vasks koka virsmām virtuvē un iekštelpu mēbelēm.
Osmo TopOil ir caurspīdīgs eļļas vasks koka virsmām virtuvē un iekštelpu mēbelēm (galda plātnes un mēbeles). Ar Osmo TopOil apstrādāta virsma kļūst ļoti stipra un izturīga, atgrūž ūdeni un ir droša pret netīrumiem. Eļļas vasks pasargā koku no vīna, alus, kokakolas, kafijas, tējas, sulas, ūdens, piena u. c. traipiem. Notīrītie netīrumi neatstāj nekādas pēdas. Atjaunošana, pat daļēja, ir vienkārša. Vienkārši notīriet darba virsmu un uzklājiet jaunu Osmo TopOil kārtu – nekādas slīpēšanas, nekādu labošanas seku, nekāda vecas eļļas tīrīšana. Osmo TopOil sastāv no dabiskām augu eļļām un vaskiem. Tas ir mikroporains, neplaisā un nelobās no virsmas. Tādēļ ideālu galīgo apdari var panākt arī ļoti mitrās telpās. Osmo TopOil ir ļoti vienkārši uzklāt – tikai divas plānas kārtiņas! Osmo TopOil ir tiksotrops (nepilošs). Matēto spīdumu var pastiprināt, virsmu pulējot. Tiek izceltas koka gadskārtas un tekstūra. Izstrādājuma pamatā ir dabiskas eļļas un vaski. Dabiskās eļļas un vaski iesūcas dziļi koksnē, uzturot to elastīgu un veselu, neļaujot tai izžūt un kļūt trauslai. Koks var elpot, mitrums –- iztvaikot.

 

Toņi

3058-3028

Uzklājot pirmo reizi: 2 kārtas (bez grunts)
Atjaunošanai: 1 kārta
Uzklājot ar lupatiņu: 3–4 kārtas

Veselība un vide
Osmo TopOil nesatur biocīdus un konservantus. Nožuvis gala rezultāts atbilst sertifikātam DIN 53160 (izturīgs pret sviedriem un siekalām) un EURO-NORM EN 71 (piemērots bērnu rotaļlietām), kā arī ir nekaitīgs cilvēkiem, augiem un dzīvniekiem.
OSMO COLOR pamatprincips ir ražot un piedāvāt izstrādājumus, kuri ir droši un videi draudzīgi arī to ražošanas laikā. Izstrādājumi un ar tiem iegūtais gala rezultāts atbilst DIN EN ISO 9001 (kvalitātes vadības) un DIN EN ISO 14001 (vides vadības) sertifikātam. TopOil kasutamine

Lietošana
Apdares līdzeklis koka virsmām virtuvē un iekštelpu mēbelēm. Tādiem tumšiem cēlkokiem kā jatoba, venge, merbau u. c. lietojiet Osmo cēlkoku eļļas vasku 1101 (ieteicams uzklāt trīs kārtas).

 
Segtspēja

1L = aptuveni 12 m², divas kārtas
1L = aptuveni 24 m² atjaunojot
Kārbas tilpums ir 0,5 litri

Tehniskie dati

Īpatnējais svars (blīvums): 0,89g/cm³
Viskozitāte: tiksotrops, krēmveida
Aromāts: atturīgs aromāts, nožuvis – bez aromāta

 

Osmo õli  Informācija par produktiem