• lv
  • lt
  • et

Koksnes impregnētājs WR

Apraksts
Bezkrāsains, ūdeni atgrūdošs impregnētājs, kas novērš pūšanu, zilēšanu un kukaiņus – OSMO KOKSNES AIZSARGLĪDZEKLIS WR ir bezkrāsains koksnes impregnēšanas līdzeklis ārējāmWR_4001 virsmām. Koksnes aizsarglīdzeklis WR vienkārši
un viegli iesūcas koksnē, atgrūž ūdeni, mazina koksnes nodilšanu un uzbriešanu. Izstrādājumu uzklāšanas laikā tam ir atturīgs aromāts, nožuvis tas ir pilnīgi bez aromāta. Satur aktīvās vielas pret zilēšanu, pūšanu un kukaiņiem un atbilst Eiropas Savienības standartiem (EN 46, EN 113 [RAL] un EN 152).
OSMO COLOR pamatprincips ir ražot un piedāvāt izstrādājumus, kuri ir droši un videi draudzīgi arī to ražošanas laikā. Izstrādājumi un ar tiem iegūtais gala rezultāts atbilst DIN EN ISO 9001 (kvalitātes vadības) un DIN EN ISO 14001 (vides vadības) sertifikātam

Lietošana
WR-25 L

Aizsarglīdzeklis visām ārējām koka virsmām.
Krāsa : bezkrāsains
Nepieciešamo kārtu skaits: 1
Segtspēja: 160–200 ml/m²
Iepakojumu tilpumi: 0,75L; 2,5L; 25L

Priekšdarbi
Koka virsmai jābūt tīrai, sausai (maksimālais mitruma saturs 20%), attīrītai no vecajām lakām un krāsām. Neuzklāt uz sasalušas virsmas!

Savienojamība
Var lietot zem vaskiem, beicēm, krāsām un lakām. Var lietot kopā ar visām vispārzināmajām līmēm un špaktelēm (izņemot tās, kuru sastāvā ir silikons).

Korozija
Izmantot galvanizētas neoksidējošas naglas un stiprinājumus.

Uzklāšana
Osmo koksnes impregnētājs WR ir gatavs lietošanai. Neatšķaidīt! Rūpīgi samaisiet. Uzklājiet ar otu vai izsmidziniet. Darbarīkus notīriet ar lakbenzīnu. Nožūšanas laiks ir aptuveni 12 stundas.

Tālākā koksnes apstrāde
Osmo koksnes aizsarglīdzeklis WR nav galīgajai apdarei paredzēts izstrādājums! Lai nodrošinātu ilgstošu koksnes aizsardzību, virsma jāapstrādā ar galīgajai apdarei paredzētu izstrādājumu (piemēram, Osmo krāsu mājai, caurspīdīgu aizsargkrāsu, caurspīdīgu matētu eļļu ārējām virsmām utt.) trīs mēnešu laikā pēc koksnes aizsarglīdzekļa uzklāšanas.

Uzglabāšana
Izstrādājumu var uzglabāt 5 gadus vai ilgāk, ja kārba ir kārtīgi un cieši noslēgta. Turēt sausā vietā.
Sasalšanas temperatūra: –20°C.
kaefer puidukahjurid

Sastāvdaļas
1,20% propikonazols
0,005% fenoksilkarbs
Bāze: linsēklu eļļa, ūdeni atgrūdošas palīgvielas
Šķīdinātāji: lakbenzīns bez aromāta (nesatur benzolu)

Tehniskā informācija
Īpatnējais svars (blīvums): 0,81 cm³ 20°C temperatūrā.
Viskozitāte: šķidrs
Aromāts: atturīgs, nožuvis – bez aromāta

Osmo õli Informācija par produktiem