• lv
  • lt
  • et

Koksnes aizsargeļļa bez šķīdinātāja HS Plus

KOKSNES AIZSARGEĻĻA BEZ ŠĶĪDINĀTĀJA IEKŠTELPĀM UN ĀRA APSTĀKĻIEM – NEPIECIEŠAMA TIKAI VIENA KĀRTA

Osmo koksnes aizsargeļļa ir koka apdares materiāls, kas nesatur šķīdinātāju, atstāj matēta satīna virsmu, paredzēts lietošanaiEL 2,5
iekštelpās un āra apstākļos. Tikai ar vienu kārtu tiek izcelta koka tekstūra un gadskārtas. Izstrādājuma pamatā ir augu eļļas, un tas ir mikroporains, ļaujot kokam zem apdares kārtas elpot. Virsma nekad neplaisās, nelups un nelobīsies, kā arī būs ļoti izturīga pret dažādiem laikapstākļiem. Osmo koka eļļai bez šķīdinātāja un ūdens ir unikāls 99% sausvielu sastāvs, kas nodrošina ilgstošu izturību un lielu segtspēju.
Ar vienu kārtu iespējams panākt rezultātu, kuru, izmantojot vispārzināmas beices, var panākt ar trīs kārtām, tādējādi tiek ietaupīts laiks un materiāls. Izstrādājuma pamatā ir dabiskas eļļas un vaski. Dabiskās eļļas un vaski iesūcas dziļi koksnē, uzturot to elastīgu, neļaujot tai izžūt un kļūt trauslai. Koks var elpot, mitrums – iztvaikot.
Veselība un vide
Osmo aizsargvasks nesatur biocīdus un konservantus. Nožuvis gala rezultāts atbilst sertifikātam DIN 53160 (izturīgs pret sviedriem un siekalām) un EURO-NORM EN 71 (piemērots bērnu rotaļlietām), kā arī ir nekaitīgs cilvēkiem, augiem un dzīvniekiem.
OSMO COLOR pamatprincips ir ražot un piedāvāt izstrādājumus, kuri ir droši un videi draudzīgi arī to ražošanas laikā. Izstrādājumi un ar tiem iegūtais gala rezultāts atbilst DIN EN ISO 9001 (kvalitātes vadības) un DIN EN ISO 14001 (vides vadības) sertifikātam.
Lietošana
Visām ārējām koka virsmām, piemēram, celiņiem, logu rāmjiem, fasādes segumiem, apšuvuma dēļiem, jumta segumiem, sētām, lapenēm, finiera detaļām, jumstiņiem, bišu stropiem, putnu mājiņām , vasarnīcām, dārza mājām, puķu kastēm utt. Iekštelpās – koka griestiem un paneļiem. Ideāls vecu beiču eļļu atsvaidzināšanai.

Krāsu toņi

9211-9271
Osmo koksnes aizsargeļļa ir pieejama 13 dažādos toņos, kas piemērojami biežāk lietotajiem koku toņiem, kā arī 4 īpašos toņos. Gala rezultātu ietekmē paša koka dabiskais tonis. Tumšākos toņus iesakām izmantot tumšākai un iepriekš apstrādātai koksnei, bet gaišākus toņus (kam ir mazāka aizsardzība pret UV stariem) – jaunākai un gaišākai koksnei. Labākam rezultātam ieteicams uz neliela izmēģinājuma gabaliņa izveidot toņa paraugu. Visus toņus iespējams savstarpēji maisīt. Toņu maisīšanā iesakām izmantot lielāku trauku, lai tonis būtu viendabīgs.
Apkope
Apkopei pietiek tikai ar vienu plānu kārtiņu.
Kārbu tilpumi: 0,375L; 0,75L; 2,5L. 1 litrs noklāj aptuveni 26 m² mīkstas koksnes (piemēram, priede, egle). Uz raupjāka koka virsmas tiek patērēts vairāk materiāla.
Priekšdarbi
Koka virsmai jābūt tīrai, sausai (maksimālais mitruma saturs 20%), attīrītai no vecajām lakām un krāsām.
Ja vēlaties papildu aizsardzību pret zilēšanu, pūšanu un kukaiņiem, vispirms impregnējiet koku ar Osmo impregnētāju WR (4001). Lai noņemtu pelējumu un apsūbējumu, izmantojiet Osmo Gard Clean.
Korozija
Izmantot galvanizētas neoksidējošas naglas un stiprinājumus.
Uzklāšana
Osmo koksnes aizsargeļļa bez šķīdinātāja ir gatava lietošanai. Neatšķaidīt, rūpīgi samaisīt. Virsmai jābūt tīrai un sausai. Uzklāšanai izmantojiet stingru, izturīgu otu. Uzklājiet plānu kārtiņu, vienmērīgi berzējot koka šķiedras virzienā.
Žūšanas laiks ir aptuveni 12 stundas.
Lai notīrītu darbarīkus, izmantojiet lakbenzīnu.
Sastāvdaļas
Bāze: dabiska augu eļļa (saulespuķu eļļa)
Pigmenti: dzelzs, organiskie un titāna oksīdi (balts pigments)
Papildvielas: sikatīvs (žūšanas paātrinātājs), ūdeni atgrūdošas palīgvielas
Nesatur šķīdinātāju: sausvielu sastāvs 99% (atbilst DIN EN ISO 3251 sertifikātam)
Tehniskie dati:
Īpatnējais svars (blīvums): 1,0–1,2 g/cm³
Viskozitāte: 28-34″, 4mm (atbilst DIN 53211 sertifikātam), krēmveida
Aromāts: atturīgs aromāts, nožuvis – bez aromāta

Osmo õli Informācija par produktiem

Izstrādājumu iespējams iegādāties e-veikalā >Ieiet e-veikalā