• lv
  • lt
  • et

Koksnes atjaunotājs Kraft Gel

LAIKAPSTĀKĻU BOJĀTAS KOKSNES TĪRĪŠANAI

 
Osmo Color koksnes atjaunotājs ir speciāls gels, kas paredzēts pelēcīga koka atsvaidzināšanai. Tā lietošanas rezultātā atjaunojas koksnes dabiskais tonis un tekstūra. Šis ir tīrīšanas gels, kas padziļināti attīra izbalējušu un dažādos laikapstākļos par pelēku kļuvušu koku, no virsmas notīrot atmirušās un bojātās daļiņas. Tā lietošanas rezultātā terases vai kādas citas koka virsmas eļļošana ir daudz efektīvāka un sekmīgāka.

KraftGel 2,5 L
Veselība un vide
Bioloģiski sadalās. Izmantotās vielas atbilst Eiropas standartiem par tīrīšanas līdzekļu un virsmaktīvo vielu sadalīšanos.
OSMO COLOR pamatprincips ir ražot un piedāvāt izstrādājumus, kuri ir droši un videi draudzīgi arī to ražošanas laikā. Izstrādājumi un ar tiem iegūtais gala rezultāts atbilst DIN EN ISO 9001 (kvalitātes vadības) un DIN EN ISO 14001 (vides vadības) sertifikātam.

 
Lietošana
Osmo Color koksnes atjaunotājs ir ļoti efektīvs līdzeklis saules un lietus bojāta koka
atsvaidzināšanai. Īpaši ieteicams koka terasēm un līdzīgām virsmām. Izstrādājumu var izmantot, arī lai notīrītu minerālu radītus traipus (piemēram, dabisks akmens). Nepiesūcināt virsmu!

 
Krāsu toņi
6607 bezkrāsains
Kārbu tilpumi: 5L; 1L

 
Priekšdarbi
Nepieļaut tiešu kontaktu ar augiem. Noslaukiet netīrumus un aplikumu. Zaļo aplikumu daļēji
var notīrīt ar Osmo Color Gard Clean.

 
Uzklāšanas metode
Koksnes atjaunotāju var lietot neatšķaidītā veidā vai atšķaidītu ar ūdeni (atšķaidīt proporcijā līdz 1:5, atkarībā no koka samaitātības pakāpes).

 

20150309_103848 20150309_104003

 

Samitriniet virsmu ar ūdeni un uzklājiet koksnes atjaunotāju, berzējot bojāto virsmu ar stingru otu. Ļaujiet tam 15 minūtes iedarboties un ar ūdeni un stingru birsti notīriet vaļējo pelēko aplikumu.

Darbarīkus tīriet ar ūdeni
Ieteikums: lai aizsargātu koku, uzklājiet uz nožuvušas virsmas:

 

Derīguma termiņš
Ja kārba ir kārtīgi noslēgta, uzglabāšanas ilgums ir līdz 5 gadiem. Sargāt no aukstuma un karstuma (5–35°C).

 
Sastāvdaļas
Osmo koksnes atjaunotājs satur oksālskābi, kas vidē sadalās. Izstrādājums nesatur šķīdinātāju, PCP, PCB, formaldehīdu, hlora kombinācijas vai aminosavienojumus.

 
Brīdinājums
Lietojot koksnes atjaunotāju, ieteicams izmantot aizsargapģērbu un aizsargbrilles (izšļakstoties var izbalināt apģērbu). Izvairīties no kontakta ar ādu. Ja izstrādājums nokļuvis uz ādas, nekavējoties nomazgāt ar lielu ūdens daudzumu. Ja rodas kairinājums, konsultēties ar ārstu. Turēt bērniem un dzīvniekiem nepieejamā vietā, neļaut saskarties ar ēdieniem un dzērieniem.

 

Osmo õli Informācija par produktiem