Dekorwachs (Caurspīdīgie toņi)

20.00172.78

PRIEKŠROCĪBAS

  • Viegli lietot
  • Piemērots kokam un ir mikroporains
  • Nodilumizturīgs un netīrumus atgrūdošs, izturīgs pret sadzīves ķimikālijām
  • Augsta izturība pret siekalām un sviedriem, piemērota bērnu rotaļlietām

APSTRĀDE

Gatava virsma 1 – 2 dienās, 1 – 2 kārtas

  1. Pirmā kārta uz neapstrādāta slīpēta koka apm. 35 ml/m².
  • Kļūdas slapjā pārklājumā var labot 30 minūšu laikā pēc pirmās uzklāšanas.
  • Žūšanas laiks apm. 12 stundas (normāli klimatiskie apstākļi, 23°C/50 % rel. mitrums). Zemākas temperatūras un/vai augstāks mitrums var pagarināt žūšanas laiku. Nodrošināt labu ventilāciju.

Gaiši tonēts lazējošs efekts: 20 minūšu laikā pēc kārtas uzklāšanas, noslaucīt ar drānu vai balto pulēšanas disku koka šķiedru virzienā.

Intensīvs: Ja ir nepieciešama pastiprināta krāsas intensitāte, atkārtot procesu. (Tomēr maksimāli uzklāt 2 kārtas.) Attiecas tikai uz intensīviem toņiem.

Kā tonējoša grunts grīdas segumam: žūšanas laiks apm. 24 stundas (12 stundu vietā; skatīt 3. punktu). Otrā kārta apm. 35 ml/m2 ar HartwachsÖl Original. Žūšanas laiks apm. 8 – 10 stundas; skatīt 3. punktu.

SASTĀVDAĻAS

Uz dabīgo augu eļļu un vasku bāzes (saulespuķu eļļa, sojas eļļa, saflora eļļa, linsēklu eļļa, karnauba vasks un kandelilla vasks) parafīns, dzelzs oksīds un organiskie pigmenti, titāna dioksīda balts pigments, sikatīvi (žūšanas piedevas) un ūdeni atgrūdošas piedevas. Dearomatizēts vaitspirts (nesatur benzolu). Produkts atbilst ES regulai (2004/42/EK) saskaņā ar GOS saturu maks. 400 g/l (Cat. A/e (2010)).

Precizēta sastāvdaļu deklarācija pieejama pēc pieprasījuma.

PATĒRIŅŠ 

1 litrs nosedz apm. 24 m² ar vienu kārtu.

Produkta patēriņš ir ļoti atkarīgs no koksnes īpašībām. Visa informācija attiecas uz gludām un ēvelētām/zāģētām virsmām. Citas virsmas var novest pie mazākas segt spējas.

Mēs Jums iesakām: