Eļļa betonam 610

47.54142.63

Osmo eļļa betonam ir impregnēšanas līdzeklis, kurš ir piemērots gandrīz visu veidu betona (atklātā betona), mākslīgā akmens, kā arī mikroporaina dabiskā akmens ar pulētu, slīpētu vai saplaisājušu virsmu, kā arī neglazētām flīzēm. Īpaši piemērots sienu apšuvumam un grīdas segumam virtuvē un vannas istabā, kā arī kafijas galdiem, palodzēm un virtuves darba virsmām.

Produkta uzklāšanai izmantošanai Osmo grīdas sareni, otu, eļļas apdares aplikatoru (spilventiņu turētāju) vai mikrošķiedras rullīti. Produktu jāuzklāj ļoti plānā slānī un labi jāizlīdzina. Ja uzklāts pārāk daudz produkta vai palikuši uzklāšanas nospiedumi, tos var izlīdzināt ar balto pulēšanas disku vai neplūksnājošu lupatiņu. Lielākiem laukumiem izlīdzināšani izmantojiet gumijas skrāpi un iepulējiet to virsmā ar pulēšanas mašīnu (FloorXcenter) un balto pulēšanas disku. Svarīgi: eļļai jāabsorbējas virsmā. Uz virsmas nedrīkst palikt eļļas paliekas. Ļauj nožūt 8-10 stundas. Žūšanas laikā nodrošināt labu ventilāciju. Otro kārtu uzklāt plānā kārtā. Ja nepieciešams, noņemiet visu pārpalikumu. Atjaunojot jau eļļotas virsmas, parasti pietiek ar vienu kārtu uz notīrītas virsmas.

Produkta žūšanas laiks ir apmēram 8-10 stundas (normāli klimatiskie apstākļi, 23 °C/50 % rel. mitrums). Zemākas temperatūras un/vai augstāks gaisa mitrums var paildzināt žūšanas laiku.

Produkta pārklājums vienā kārtā ir 50 m² / 1 l. Tas ir ievērojami atkarīgs no virsmas rakstura. Visa informācija attiecas uz gludām virsmām. Citas virsmas var novest pie pārklājuma novirzēm.

APSTRĀDE:

  1. Uzklājiet produktu plānā kārtā, izmantojot Osmo otu, grīdas sareni, eļļas apdares aplikatoru vai mikrošķiedras rullīti.
  2. Noņemiet lieko daudzumu ar spilventiņu vai nepluksnājošu drānu.
  3. Žūšanas laiks apm. 8 – 10 stundas (normāli klimatiskie apstākļi, 23 °C/ 50 % rel. mitrums). Zemāka temperatūra un/vai augstāks mitrums var paildzināt žūšanas laiku. Nodrošināt labu ventilāciju.
  4. Uzklājiet otro kārtu arī plānā slānī (atjaunojot jau eļļotas virsmas, parasti pietiek uzklāt vienu kārtu produkta uz notīrītas virsmas)
  5. Žūšanas laiks apm. 8 – 10 stundas; skatīt 3. punktu.

PRIEKŠROCĪBAS:

  • Unikāla eļļas un vasku kombinācija
  • Mikroporaina un elpojoša virsma
  • Aizsardzība pret netīrumiem un nodilumu
  • Augsta ūdens atgrūšanas spēja

KOPŠANA:

Ikdienas kopšana:

Profilaktiskā kopšana:

Atjaunošana:

  • Vienkārši uzklājiet vienu kārtu uz tīras un sausas virsmas, kad kļūst redzamas nodiluma pazīmes.