Hartwachs-Öl Effekt

22.00351.36

Efektu radošs, caurspīdīgi tonēts koka apdares materiāls, kas unikālā veidā apvieno dabīgo eļļu un vasku priekšrocības vienā produktā un, pateicoties pievienotajam pigmentam, nodrošina unikālu virsmas efektu. Osmo Hartwachs-Öl Effekt sudrabs / zelts ir piemērots tumšu koka grīdu apdarei (kūpināts ozols, riekstkoks utt.) vai tumši krāsotām koka grīdām, piem., masīvkoka grīdām, dēļu grīdām un bloku rindām, kā arī tumšām mēbelēm.

PRIEKŠROCĪBAS

  • Tumšākām koksnēm
  • Iederas modernos interjera dizainos
  • Ar īstiem metāliskiem pigmentiem
  • Augsta noturība pret kafijas, vīna un kolas iedarbību.

VIRSMAS SAGATAVOŠANA

Osmo Hartwachs-Öl Effekt sudrabs / zelts ir gatavs lietošanai, neatšķaidīt. Pirms lietošanas kārtīgi samaisīt.

Koka virsmai ir jābūt tīrai, sausai un nesasalušai (mitruma saturs maks. 18%). Rūpīgi attīrīt virsmu no vecā krāsojuma vai lakas pārklājuma. Vispārīgs nosacījums ir putekļu maskas valkāšana slīpēšanas laikā. Nelielām plaisām, lielākiem salaidumiem vai caurumiem kokā izmantot Osmo Holzpaste. Slīpējiet koka virsmas uzmanīgi. Sāciet ar raupju smilšpapīru – noslēdzošā slīpēšana grīdām P120-150, mēbelēm P180-240. Pirms virsmas eļļošanas, notīriet slīpēšanas putekļus ar slotu vai putekļsūcēju.

APSTRĀDE

Gatava virsma 2 – 3 dienās, 2 – 3 kārtas (1.kārta Hartwachs-Öl Effekt Silver/Gold, 2.kārta Hartwachs-Öl Original)

  1. Pirmā kārta uz neapstrādāta slīpēta koka apm. 30 ml/m². Gaišam kokam: lai panāktu vēlamo efektu, vispirms uzklāt Osmo Dekorwachs melna kā tonētu grunti, un ļaut nožūt 24 stundas.
  2. Kļūdas slapjā pārklājumā var labot 30 minūšu laikā pēc pirmās uzklāšanas.
  3. Žūšanas laiks apm. 24 stundas (normāli klimatiskie apstākļi, 23 °C/ 50 % rel. mitrums). Zemākas temperatūras un/vai augstāks mitrums var pagarināt žūšanas laiku. Nodrošināt labu ventilāciju. Ja ir vēlēšanās, starp kārtām virsmu var nopulēt ar smalkgraudainu smilšpapīru (P400) vai ar Scotch spilventiņu.
  4. Otrā kārta apm. 35 ml/m² ar Hartwachs-Öl bezkrāsaina.
  5. Žūšanas laiks apm. 8 – 10 stundas; skatīt 3.punktu.

SASTĀVDAĻAS

Uz dabīgo augu eļļu un vasku bāzes (saulespuķu eļļa, sojas eļļa, saflora eļļa, karnauba vasks un kandelilla vasks) parafīns, efekta pigmenti, sikatīvi (žūšanas piedevas) un ūdeni atgrūdošas piedevas. Dearomatizēts vaitspirts (nesatur benzolu). Produkts atbilst ES regulai (2004/42/EK) saskaņā ar GOS saturu maks. 500 g/l (Cat. A/i (2010)).
Sīkāks sastāvdaļu izklāsts pieejams pēc pieprasījuma.