Wachspflege- und Reinigungsmittel

32.4655.66

SKU: N/A Categories: ,

Bezkrāsains vaska bāzes produkts koka grīdu, kas apstrādāta ar Hartwachs-Öl Original, mēbeļu, kā arī citu eļļotu vai vaskotu koka virsmu atsvaidzināšanai iekštelpās.

Atbilstoši kopjot, virsma tiek nodrošināta ar dabīgiem, nekaitīgiem cietajiem vaskiem (karnauba un kandelilla vaski). Grīda paliek nodilumizturīga, neveidojot plēvīti.

IETEICAMAIS PIELIETOJUMS

Osmo Wachspflege- und Reinigungsmittel (WPR) ir lieliski piemērots noturīgu pleķu, pie., tauku vai kurpju smēres, noņemšanai un ir piemērots visu virsmu, kas apstrādātas ar Osmo Hartwachs-Öl Original atsvaidzināšanai.

SASTĀVDAĻAS

Dabīgie augu vaski (karnauba vasks, kandelilla vasks); parafīns, alifātiskie ogļūdeņraži (>30%).

Sīkāks sastāvdaļu izklāsts pieejams pēc
pieprasījuma.

UZKLĀŠANAS PAŅĒMIENI

Manuāla uzklāšana:

Pleķu noņemšanai un intensīvai kopšanai, izmantojiet Osmo Wachspflege- und Reinigungsmittel ar aktīvo šķiedru lupatiņu (apm. 2 tējkarotes uz m²). Lai noņemtu ļoti noturīgus traipus, izmtojiet Osmo WPR kopā ar abrazīvu lupatiņu vai Scotchpad.

Mehāniska uzklāšana:

Uzklāt Osmo WPR, izmantojot pulēšanas iekārtu ar balto pulēšanas filcu (apm. 2 tējkarotes uz m²). Vienmērīgi izklājiet uz virsmas Wachspflege- und Reinigungsmittel un ieberzējiet to. Ja veidojas svītras, apgrieziet pulēšanas filcu uz otru pusi vai izmantojiet jaunu filcu, skat. arī FloorXCenter aprakstu.

Lai iegūtu augstāku spīduma pakāpi, pulējiet nožuvušu virsmu ar balto pulēšanas filcu.

VIRSMAS SAGATAVOŠANA

Virsmai ir jābūt tīrai no putekļiem un sausai. Šim nolūkam parasti pietiek ar putekļu slotu, slotu vai putekļu sūcēju. Parastai tīrīšanai un kopšanai, ļoti iesakām izmantot Osmo Tīrīšanas komplektu grīdām (putekļu slota, mikrošķiedru slota un aktīvo šķiedru lupatiņa). Augsta noslogojuma un stipri piesārņotas grīdas tīrīšanai, piemēram, sabiedriskās vietās, izmantojiet Osmo Spray Mop un pēc tam nopulējiet sausu.

Pēc pieprasījuma pieejams arī 10L iepakojumos!

Mēs Jums iesakām: