Osmo pasaulē2019-07-03T11:26:01+00:00

Osmo pasaulē

Koka skulptūra (Čehija)

Dienu no dienas šī koka skulptūra Čehijas pilsētā Žírec u Kuksu saskaras ar spēcīgu laika apstākļu iedarbību. Rezultātā tās vispārējais stāvoklis pakāpeniski pasliktinājās.
Šī iemesla dēļ ar rokām veidotā koka skulptūra, šogad tika rūpīgi atjaunota.
Lai nodrošinātu Laima (Lime) koku optimālu aizsardzību pret vēju un lietu, un ļautu tai elpot, arhitekts Lenka Helfertová izvēlējās Osmo produkciju koksnes apdares atjaunošanai.
Pirmkārt, koksne tika iepriekš apstrādāta ar Osmo WR Base Coat 4001 un pabeigta ar Osmo Country Color dažādos krāsu toņos (2203, 2310, 2606, 2607, 2311, 2404, 2506, 2204).

Osmo Argentīnas dzīvē

Osmo arvien vairāk piedalās daudzu cilvēku dzīvē Argentīnā dabiskā un veselīgā veidā, pārvēršot koksni par galveno viņu ikdienas dzīvē.

Osmo Hartwachs Ol un Osmo Terrassen Ol izmanto kafejnīcās, restorānos, bankās, mazumtirdzniecības veikalos, to arī izmanto mēbeļu dizaineri, koka mākslinieki un, protams, tie, kas apstrādi veic mājas apstākoļos, un daudzi citi.

Šajos attēlos izmantoti produkti – Osmo Hartwachs Ol Original 3032 un 3062, Osmo Terrassen Ol – Garapa 013 un Osmo UV Schutz Ol 420

Kuokkalas baznīca

Kuokkalas baznīca ir unikāls mākslas darbs.
Īpatnējā griestu struktūra, kas izgatavota no Somijas egles, dominē interjera izkārtojumā. Rāmjveida korpusa konstrukcija savienojas ar griestiem, kā iespaidīga velvēta arka, un dabiskais apgaismojums, kā arī altāra glezna liek pavērst skatu uz augšu. Apstrādei izmantotas Osmo eļļas, gaiši balta kopā ar jauktiem toņiem, lai izceltu koka gaišumu uz sienām, griestiem un mēbelēm.

Moriyama pilsētas publiskā bibliotēka Sigas prefektūrā, Japānā

Pasaulē pazīstams arhitekts Kengo Kuma, kurš ir projektējis Moriyama pilsētas publisko bibliotēku Sigas prefektūrā, Japānā. Viņš izmanto koku savos projektos un viņš ir iemīļojis izmantot Osmo produktus. Šajā bibliotēkā iekšdarbos tika izmantots Osmo One Coat Only HS Plus White Spruce (1211) un HS Plus Silver Popular (1212), bet āra darbos Osmo Natural Oil Woodstain 900 White. Osmo baltais tonis ir arhitekta paraksta krāsa.