Cietā vaska eļļa eksotiskajām koka sugām Klarwachs

19.00134.51

Osmo Klarwachs ir piemērota ikvienai koka virsmai iekšdarbos: sienu un griestu paneļiem, koka grīdas segumiem, mēbelēm un bērnu rotaļlietām.

Osmo eļļas vasks cēlkokam ir daļēji matēts apdares līdzeklis eksotisku koku sugu virsmu eļļošanai. Ar Osmo cēlkoka eļļas vasku apstrādāta virsma kļūst īpaši stipra un izturīga, kā arī atgrūž ūdeni un netīrumus. Izstrādājums ir šķidrāks nekā parastie eļļas vaski un ir piemērots īpaši blīvu un sveķainu koku sugu, piemēram, jatoba, merbau, venge, iroko utt., apdarei. Apstrāde ar eļļas vasku bagātina šo koku sugu dabisko krāsu.

LIETOŠANA

Piemērots no eksotisku sugu kokiem izgatavotām iekštelpu koka grīdām, mēbelēm un rotaļlietām. Tā kā tam piemīt ūdens atgrūšanas īpašības, Osmo cēlkoka eļļas vasku var izmantot arī mitros apstākļos, piemēram, virtuvēs, vannasistabās un uz baseina malām.

PRIEKŠROCĪBAS

 • Der arī sveķainām cietkoksnēm tādām kā Merbau, Wenge, Jatoba utt.
 • Dziļi iesūcas
 • Aizsargā pret nodilumu, netīrumiem un mitrumu
 • Ir iespējams daļēji izlabot
 • Piemērota kokam un ir mikroporaina

APSTRĀDE

Gatava virsma 2 dienās, 2 kārtas

 1. Pirmā kārta uz neapstrādāta slīpēta koka apm. 35 ml/m².
 2. Ļaut nožūt 30 minūtes. Noslaucīt lieko vasku un pielabot neapstrādātās zonas.
 3. Žūšanas laiks apm. 12 stundas (normāli klimatiskie apstākļi, 23°C/ 50 % rel. mitrums). Zemākas temperatūras un/vai augstāks mitrums var pagarināt žūšanas laiku. Nodrošināt labu ventilāciju.
 4. Otrā kārta apm. 35 ml/m².
 5. Ļaut nožūt 30 minūtes un noslaucīt lieko vasku.
 6. Žūšanas laiks apm. 12 stundas; skatīt 3. punktu.

Pēc pieprasījuma pieejams 10L un 25L iepakojumos