Privātuma politika2020-04-06T19:32:46+00:00

Privātuma politika

1.VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

1.1. Šī konfidencialitātes politika (“Politika”) reglamentē personas datu vākšanas, apstrādes un uzglabāšanas pamatprincipus un procedūras SIA Osmo Latvija elektroniskajā veikalā osmolatvija.lv (“Interneta veikals”). Pirms interneta veikala izmantošanas Jums rūpīgi jāizlasa un jāsaprot šī politika. Izmantojot interneta veikalā sniegtos pakalpojumus, Jūs apstiprināt, ka piekrītat ievērot šo politiku.

1.2. Interneta veikalu pārvalda SIA Osmo Latvija, adrese: Brīvības gatve 369, k-1, Rīga, LV-1024, reģ.nr.: 40203013955 (“Datu pārzinis”).

1.3. Ar Datu pārzini var sazināties pa e-pastu, lai uzzinātu privātuma un personas datu aizsardzības jautājumus.

1.4. Ikviena persona, kas izmanto interneta veikala pakalpojumu, šīs politikas izpratnē tiek uzskatīta par Lietotāju.

1.5. Lietotājs neizmanto interneta veikala pakalpojumus, ja viņš(-a) nav iepazinies(-usies) ar politiku un/vai nepiekrīt tai. Gadījumos, kad Lietotājs nepiekrīt Politikai vai kādai tās daļai, viņš nedrīkst izmantot interneta veikala pakalpojumus. Pretējā gadījumā tiek uzskatīts, ka Lietotājs ir bez ierunām izlasījis un pieņēmis Politiku.

1.6. Pakalpojumu sniedzējs neuzņemas nekādu risku vai atbildību un tiek bez nosacījumiem atbrīvots, ja Lietotājs nav daļēji vai pilnībā iepazinies ar Politiku, kaut arī tam ir dota šāda iespēja.

1.7. Pakalpojumu sniedzējam ir tiesības ierobežot Vietnes izmantošanu Lietotājam bez iepriekšēja brīdinājuma, ja Lietotājs izmanto Interneta veikalu, pārkāpjot šo Politiku, un mēģina apdraudēt Interneta veikala stabilitāti un drošību.

2. SĪKFAILI

2.1. Sīkfaili ir mazi teksta dokumenti ar unikālu identifikācijas numuru, kas tiek pārsūtīts no vietnes uz apmeklētāja datora cieto disku. Lai nodrošinātu vienmērīgu un efektīvu darbību Interneta veikalā, mēs izmantojam sīkdatnes.

2.2. Izmantotās sīkdatnes:

  • _gid – izgūst Google ID, lai statistikas vajadzībām identificētu atsevišķus lietotājus.
  • _ga – reģistrē mūsu vietnē veiktās darbības statistikas un vietnes optimizācijas nolūkos.
  • wp_woocommerce_session * – saglabā Jūsu sesijas datus, piemēram, informāciju par lietotāju, interneta vietnē veiktās darbības.
  • wordpress_test_cookie – pārbauda, ​​vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkfailus.
  • woocommerce_items_in_cart – iestata grozā esošo preču daudzumu.
  • woocommerce_cart_hash – ietaupa atlasītās preces grozā.
  • wfwaf_authcookie – pārbauda, ​​vai vietni izmanto autentificēta persona (piemēram, nevis robots).

2.3. Jūs varat izvēlēties nepieņemt sīkfailus savos interneta pārlūka iestatījumos, bet tādā gadījumā iepirkties Interneta veikalā būs neiespējami.

3. PERSONAS DATI

3.1. Datu pārzinis ievāc šādus personas datus – vārds, uzvārds, e-pasts, u.c. datus, kas nepieciešami, lai pienācīgi saņemtu un izpildītu pasūtījumu.

3.2. Datu pārzinis ievāc datus šādiem mērķiem:

3.2.1. Pasūtījuma piegādei – šim nolūkam dati var tikt nosūtīti SIA Venipak Latvija.

3.2.2. Maksājuma apstrādei – šim nolūkam dati tiek nosūtīti maksājuma platformai makecommerce.lv

3.2.3. Grāmatvedības vajadzībām.

3.3. Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR) Lietotājam ir tiesības pieprasīt piekļuvi visiem personas datiem, kā arī pieprasīt visu personas datu dzēšanu, rakstot epastu uz info@osmolatvija.lv.

3.3.1. Datu pārzinis sniedz Lietotājam vajadzīgos datus pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk, kā viena mēneša laikā, pēc pieprasījuma saņemšanas.

3.3.2. Ja vien likumā nav noteikts citādi, Datu pārzinis pēc Lietotāja pieprasījuma dzēst visus Lietotāja datus, apņemas to veikt pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā mēneša laikā no pieprasījuma saņemšanas brīža.

4. NOBEIGUMA NOTEIKUMI

4.1. Tiesības, kas izriet no šīs politikas, reglamentē Latvijas Republikas tiesību akti.

4.2. Datu pārzinis nav atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem, ieskaitot bojājumus, kas radušies, izmantojot Interneta veikalu, informāciju par Lietotāja vai Lietotāja zināšanām, darbībām vai bezdarbību, tostarp nepatiesas informācijas ievadīšanu, citas kļūdas, tīšu kaitējumu, citas informācijas zudumu vai bojājumu. Interneta veikala pakalpojumu sniedzējs arī nav atbildīgs par jebkādiem darbības traucējumiem un/vai bojājumiem, kas saistīti ar piekļuvi interneta veikalam un/vai tā izmantošanu, kas saistīti ar trešo personu darbībām vai bezdarbību, kas nav saistītas ar Lietotāju, tai skaitā elektrības, interneta piekļuves pārtraukumiem utt.

4.3. Ja pēc Politikas papildināšanas vai grozīšanas Lietotājs turpina izmantot Interneta veikalu un tās pakalpojumus, tiek uzskatīts, ka Lietotājs ir piekritis šiem papildinājumiem un/vai izmaiņām.

4.4. Datu pārzinis patur tiesības mainīt privātuma politiku. Lietotājam tiks paziņots par jebkurām izmaiņām Privātuma politikā Interneta veikalā un tiks lūgts atkārtoti piekrist Privātuma politikai.