Padomi darbvirsmu apdarei

 

Kā veikt darbvirsmu apdari?


Pareizi izvēlēts kokmateriāls un virsmas apstrāde ļauj izmantot koku kā materiālu arī tādās vietās kā virtuve un vannas istaba.
Eļļojot koka darbvirsmas ar Osmo produktiem, virsma saglabā elastību un porainību. Osmo produkti, kas ražoti uz augu eļļu bāzes, nesatur kaitīgas vielas, tāpēc tos var droši izmantot arī virtuves darbvirsmu un galda virsmu apstrādei. Virsmu apstrāde no visām pusēm novērš koka plākšņu deformēšanos. Pateicoties tam, ka eļļotu-vaskotu virsmu apstrādi ir viegli atjaunot, virsmas ir iespējams bez lielām pūlēm uzturēt kārtībā. Veicot koka virsmu kārtīgu apstrādi ar Osmo produktiem, tās saglabā savu kvalitāti ilgu laiku.

video

Kā eļļot darbvirsmas?

video

Kā eļļot virtuves dēlīšus?

Darbvirsmu apkopei piemērotie Osmo produkti

TopOil

Dzidra vai caurspīdīga eļļas un vaska kombinācija koka mēbeļu un virtuves darba virsmu apstrādei. Osmo TopOil ir veidota uz dabīgās augu eļļas un vaska bāzes. Piemērota koksnei; mikroporaina virsma neplaisā, nelobās, neatslāņojas un neveido gaisa burbuļus.

Hartwachs-Öl Original

Cietā vaska eļļa Osmo Hartwachs-Öl Original eļļa ir lieliski piemērota dažādu koka virsmu aizsardzībai, kā piemēram, masīvkoka un dēļu grīdām, parketam, OSB un korķu grīdām, kā arī mēbelēm.

Hartwachs-Öl Farbig

Eļļa Osmo Hartwachs-Öl Farbig ir lieliski piemērota visu veidu koka grīdu aizsardzībai un apdarei, tādiem kā masīvkoka un dēļu grīdu segumiem, parketa, OSB un korķa grīdām, kā arī mēbelēm.

Öl Beize (Oil Stain)

Eļļas beice Osmo Öl-Beize ir ieteicama visiem iekšdarbos esošajiem kokmateriāliem, piem., masīvkoka grīdas segumiem, parketam, OSB un korķa grīdas segumiem, kā arī kāpņu un mēbeļu virsmām.