Padomi koka grīdu un kāpņu apdarei

 

Kā veikt koka grīdu un kāpņu apdari?


Koka grīda ir viens no pamanāmākajiem interjera elementiem, tāpēc ir vērts veltīt laiku koka veida un virsmas apstrādes izvēlei, lai gala rezultāts – izskats, izturība un lietošanas ērtums – iepriecinātu. Ar Osmo produktiem jūs varat apstrādāt koka grīdas un pasargāt tās no nodiluma, netīrumiem, mitruma un nelieliem ikdienas bojājumiem. Ja koka grīdas apstrāde tiek veikta pareizi, grīda kalpos visu mūžu un saglabās savu skaistumu. Ar augstvērtīgiem produktiem apstrādātā virsma ir viegli kopjama. Ar Osmo produktiem apstrādāta grīda ir droša arī tās lietotājiem, jo ​​satur dabīgās eļļas un vaskus.

video

Kā atjaunot vecu koka grīdu?

video

Kā kopt un apstrādāt koka parketu?

video

Parketa apstrāde ar beici

Koka grīdu apstrādei piemērotie Osmo produkti

Hartwachs-Öl Original

Cietā vaska eļļa Osmo Hartwachs-Öl Original eļļa ir lieliski piemērota dažādu koka virsmu aizsardzībai, kā piemēram, masīvkoka un dēļu grīdām, parketam, OSB un korķu grīdām, kā arī mēbelēm.

Hartwachs-Öl Anti Rutsch / Anti Rutsch Extra

Eļļa Osmo Hartwachs-Öl Anti Rutsch/Anti Rutsch Extra ar pretslīdes efektu ir piemērota koka grīdu aizsardzībai, tādiem kā masīvkoka un dēļu grīdu segumiem, parketa, OSB un korķa grīdām, kurām nepieciešama augsta pretslīdes aizsardzība (publiskas telpas).

Hartwachs-Öl Farbig

Eļļa Osmo Hartwachs-Öl Farbig ir lieliski piemērota visu veidu koka grīdu aizsardzībai un apdarei, tādiem kā masīvkoka un dēļu grīdu segumiem, parketa, OSB un korķa grīdām, kā arī mēbelēm.

Öl Beize (Oil Stain)

Eļļas beice Osmo Öl-Beize ir ieteicama visiem iekšdarbos esošajiem kokmateriāliem, piem., masīvkoka grīdas segumiem, parketam, OSB un korķa grīdas segumiem, kā arī kāpņu un mēbeļu virsmām.