Padomi mēbeļu, rotaļlietu un durvju apdarei

 

Kā veikt koka mēbeļu, rotaļlietu un durvju apdari?


Kvalitatīvas koka mēbeles saglabā savu vērtību ilgu laiku. Pareizs virsmas apstrādes līdzeklis aizsargā koku un izceļ tā struktūru, tajā pašā laikā atvieglojot virsmas kopšanu.
Uz eļļas bāzes ražotie koka apstrādes produkti iesūcas koksnē, uzsverot tam raksturīgo skaistumu. Tik vien kā, uzklājot līdzekli divos plānos slāņos, iespējams panākt pret nodilumu un mitrumu noturīgu koka virsmu.
Pateicoties pareizai kopšanai, iespējams pagarināt mēbeļu kalpošanas laiku un panākt vēlamo gala rezultātu. Visi mēbeļu un iekšējā dizaina elementu apdarei domātie Osmo produkti atbilsts standartam EN 71.3, kas nozīmē to, ka tie ir piemēroti arī bērnu rotaļlietu apstrādei.

video

Kā atjaunot koka mēbeles?

Mēbeļu, rotaļlietu un durvju kopšanai piemērotie Osmo produkti

Dekorwachs (caurspīdīgie toņi)

Multifunkcionālais, tonējošais un caurspīdīgais Osmo eļļas vasks ir balstīts uz augu eļļām un vaskiem. Vaskota koka virsma šķiet patīkami zīdaina un panes normālu nolietojumu.

Hartwachs-Öl Farbig

Eļļas vasks ir īpaši piemērots tādu nodilumam pakļautu virsmu aizsardzībai kā koka grīdas, kāpnes, darbvirsmas un mēbeles. Tas iesūcas koka virsmā, padarot to porainu un elastīgu.

Öl Beize (Oil Stain)

Brīnišķigs produkts koka virsmu tonēšanai iekštelpās kopā ar Polyx Original eļļas vasku.